MTÜ Eesti Grilliliit MTÜ Eesti Grilliliit
NGO Estonian Grilling Union

Grillikohtunikud


Eesti Grilliliidu kohtunike registreerimisleht (võistlushooaeg 2022)

Eesti Grilliliidu kohtuniku käsiraamat

Eesti Grilliliidu sündmuste kalender: www.grillikalender.ee


Eesti Grilliliit (EGL) korraldab igal aastal mitmeid toiduvalmistamise suurvõistluseid grillimises. Hästikorraldatud ja mainekate võistluste läbiviimiseks on vaja ka koolitatud kohtunikke. Eesti Grilliliidu võistluste kohtunikuks võib saada iga toiduhuviline, eriti on grillikohtunike perekonda oodatud kokapaberitega grillihuvilised!

Kohtunikuks saamiseks tuleb astuda EGL-i liikmeks ja tasuda liikmemaks. Liikmeksastumise infot saab lugeda siit. Igal aastal maikuus toimub Tallinna Lauluväljakul Eesti Toidumessil - Sööma! EGL-i kohtunike koolitus. 

EGL võistlustel saavad kohtunikuna osaleda need kohtunikud, kes on läbinud samal aastal toimunud kohtunike koolituse. See säte tuleneb sellest, et igal aastal on võistluste reeglites ja korralduses uusi nüansse, mida on asjatundlikul kohtunikul vaja hästi teada ja millest räägitakse koolitusel.

Iga kohtunik saab aastakoolituselt personaalse kirjaliku tunnistuse ja kohtuniku kaelakaardi. 

Nendel EGL liikmetel, kes ei osale kevadisel koolitusel, on võimalus liituda aktiivse kohtunikuna taas järgmisel aastal läbides kevadise võistlushooaja koolituse.

Liitu meiega ja saa kohtunikuks!


Veskisilla_2012-119 copy.jpg