Koolidevahelised Meistrivõistlused Grillimises - Grillium 2011

 

Laupäeval, 11.juunil, toimus Türi rannas ja lauluväljakul toidukultuuri festivaliga koostöös Eesti Grilliliidu ja Türi Noortekeskuse korraldatud toiduvalmistamise suurvõistlus Koolidevahelised Meistrivõistlused Grilimises - Grillium 2011.

Võistlusel osalesid õppeasutuste ja organisatsioonide võistkonnad.

Võistluse kohtunikena tegutsesid Eesti Grilliliidu kohtunikud: (lisame loetelu peatselt).

Võistlusesl osales 18 võistkonda: 

  1. Türi Noortekeskus
  2. EXIT (Tantsutrupp EXIT, Paide)
  3. Noored Meremehed (MTÜ Meretavad Noortele)
  4. Grill & Snack (Türi Lastekaitse Ühing)
  5. Paide Võimlemiskool
  6. Paide Gümnaasium
  7. Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  8. Alltänav (Türi Majandusgümnaasium)
  9. Särisevad vardad (Vana-Vigala Tehnika ja Teeninduskool)
  10. Trikimehed (Saue Noortekeskus)
  11. Kõik Vardasse (Tallinna Teeninduskool)
  12. Head Teod (Tartu Kutsehariduskeskus)
  13. Suta Grillikutid (Kohila Gümnaasium)
  14. Reaalne Klubi (Kohila Gümnaasium)
  15. Tarva Tulised (Rakvere Ametikool)
  16. Imavere Malev
  17. TTK BBQ (Tallinna Tehnikakõrgkool)
  18. Türi Malev

Lõpuprotokollid

Rakvere searibivooru lõpuprotokoll
1. Head Teod (Tartu Kutsehariduskeskus) 108
2. Suta Grillikutid (Kohila Gümnaasium) 102
3. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 101
4. Kõik Vardasse (Tallinna Teeninduskool) 98
5. Trikimehed (Saue Noortekeskus) 92
6. Noored Meremehed (MTÜ Meretavad Noortele) 91
7. TTK BBQ (Tallinna Tehnikakõrgkool) 88
8. EXIT (Tantsutrupp EXIT, Paide) 85
8. Tarva Tulised (Rakvere Ametikool) 85
10. Särisevad vardad (Vana-Vigala Tehnika ja Teeninduskool) 84
11. Paide Võimlemiskool 82
11. Reaalne Klubi (Kohila Gümnaasium) 82
13. Türi Noortekeskus 78
14. Grill & Snack (Türi Lastekaitse Ühing) 75
14. Alltänav (Türi Majandusgümnaasium) 75
16. Paide Gümnaasium 73
17. Imavere Malev 70
18. Türi Malev 69

 

Talleggi kanalihavooru lõpuprotokoll
1. TTK BBQ (Tallinna Tehnikakõrgkool) 108
2. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 104
3. Paide Gümnaasium 101
4. EXIT (Tantsutrupp EXIT, Paide) 98
4. Head Teod (Tartu Kutsehariduskeskus) 98
6. Särisevad vardad (Vana-Vigala Tehnika ja Teeninduskool) 94
6. Tarva Tulised (Rakvere Ametikool) 94
8. Türi Noortekeskus 86
9. Suta Grillikutid (Kohila Gümnaasium) 83
9. Türi Malev 83
11. Imavere Malev 82
12. Trikimehed (Saue Noortekeskus) 78
13. Noored Meremehed (MTÜ Meretavad Noortele) 77
13. Kõik Vardasse (Tallinna Teeninduskool) 77
15. Paide Võimlemiskool 76
16. Reaalne Klubi (Kohila Gümnaasium) 74
17. Alltänav (Türi Majandusgümnaasium) 62
18. Grill & Snack (Türi Lastekaitse Ühing) 59

 

Fantaasiavooru lõpuprotokoll
1. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 128
2. Tarva Tulised (Rakvere Ametikool) 120
3. Head Teod (Tartu Kutsehariduskeskus) 112
4. Särisevad vardad (Vana-Vigala Tehnika ja Teeninduskool) 108
5. Noored Meremehed (MTÜ Meretavad Noortele) 100
6. Trikimehed (Saue Noortekeskus) 92
6. Kõik Vardasse (Tallinna Teeninduskool) 92
8. TTK BBQ (Tallinna Tehnikakõrgkool) 89
9. Türi Malev 88
10. Türi Noortekeskus 80
11. Paide Võimlemiskool 77
12. EXIT (Tantsutrupp EXIT, Paide) 72
12. Grill & Snack (Türi Lastekaitse Ühing) 72
14. Paide Gümnaasium 65
15. Suta Grillikutid (Kohila Gümnaasium) 62
16. Reaalne Klubi (Kohila Gümnaasium) 51
17. Alltänav (Türi Majandusgümnaasium) 36
18. Imavere Malev 0

 

Võistluse paremusjärjestus
1. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 333
2. Head Teod (Tartu Kutsehariduskeskus) 318
3. Tarva Tulised (Rakvere Ametikool) 299
4. Särisevad vardad (Vana-Vigala Tehnika ja Teeninduskool) 286
5. TTK BBQ (Tallinna Tehnikakõrgkool) 285
6. Noored Meremehed (MTÜ Meretavad Noortele) 268
7. Kõik Vardasse (Tallinna Teeninduskool) 267
8. Trikimehed (Saue Noortekeskus) 262
9. EXIT (Tantsutrupp EXIT, Paide) 255
10. Suta Grillikutid (Kohila Gümnaasium) 247
11. Türi Noortekeskus 244
12. Türi Malev 240
13. Paide Gümnaasium 239
14. Paide Võimlemiskool 235
15. Reaalne Klubi (Kohila Gümnaasium) 207
16. Grill & Snack (Türi Lastekaitse Ühing) 206
17. Alltänav (Türi Majandusgümnaasium) 173
18. Imavere Malev 152

Koolidevahelised Meistrivõistlused Grillimises - Grillium 2011 fantaasiavooru esitluse eripreemia pälvis võistkond Head Teod 42 punktiga.

Lisainfot annab võistluse peakohtunik Enn Tobreluts enn@grillfest.ee.

Korraldajad

Võistluse peakorraldaja: Sulo Särkinen (Türi Noortekeskus), 53088495, sulo.sarkinen@tyri.ee

Võistluse korraldajad: Türi Noortekeskus (www.tyri.ee/noortekeskus) ja Eesti Grilliliit (www.grilliliit.ee)

Eesti Grilliliidu vastutav korralduspartner:

MTÜ Toidukultuuri eest
Registrikood: 80234968
Telefon: 5043000
Võistluse e-mail: grillium@grillfest.ee
Võistluse koduleht: grillium.grillfest.ee ja www.grillium.ee

Koolidevahelised Meistrivõistlused Grillimises - Grillium 2011 partnerid

Reola Gaas

Suurtoetaja

Meira

Maitseainepartner

Rakvere Lihakombinaat

Searibivooru partner

Tallegg

Kanalihavooru partner

Aura

Joogipartner

Balbiino

Jäätisepartner

Selver

Toidukorvipartner

Kalev

Šokolaadipartner

Nikon

Fotopartner

Respo haagised

Haagisepartner

Green Coal

Söepartner

Pakendikeskus

Pakendipartner

StarFM

Raadiopartner

EVG Print

Trükipartner

Fullnet

Veebi- ja fototööd

Grillipood

Grillipood

egl

Korraldaja