Eesti parimad grillijad 2016 on võistkond Märt ja Sõbrad!

2016 grillfest kokkuvote 840

Võistluse pildigalerii vaatamiseks klikka pildil või siinsamas. 

Hea Toidu Festival - Grillfest 2016 kokkuvõte ja suur pildigaleriii. 

Laupäeval, 11. juunil, peeti Pärnus, Vallikääru aasal Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest 2016. Võistlusel osales 14 võistkonda. Üldarvestuses pälvis esikoha võistkond Märt ja Sõbrad 540 punktiga.

Võistluse protokoll

Rakvere searibi, Talleggi kanaliha, Rakvere üllatusvooru ja Kaupmehe fantaasiavooru roogasid küpsetasid võistkonnad Märt & Sõbrad, Grillimaailm OÜ, Coca Cola, LM Keskus OÜ, Väike UFO, Kaupmees, Kentuki Kõrts, Dreamer BBQ Semud, Rakvere LK / Tallegg, Alexela Energia AS, Vorstikunn & Grillministeerium, Malta Grilliliit, Campingaz ja Pistik Grill.

Võistlustöid hindasid Eesti Grilliliidu kohtunikud Kaja Asuküla, Ervin Rohtla, Reelika Eerik, Hellar Eerik, Luule Vahtra, Karita Gruuse, Tarvo Israel, Esti Israel, Annika Lepik, Velvo Lepik, Kätlin Talumaa, Andro Ennok, Raili Jallai, Heiky Jallai, Riho Karlep, Jaanus Alliksoo, Anu Kaal, Kuno Kaal, Johanna Kaal, Piret Lepik, Jaan Korrol.

Kaupmehe fantaasiavoorus pälvis esitluse eripreemia võistkond Vorstikunn & Grillministeerium.
Eripreemia atraktsiivseimate võistlusplatside eest pälvisid võistkonnad Märt & Sõbrad, Dreamer BBQ Semud ja Vorstikunn & Grillministeerium.
Atraktiivseima grilliaparaadi eest pälvisid eripreemia võistkonnad Dreamer BBQ Semud ja LM Keskus OÜ.
Kaupmehe fantaasiavoorus saavutasid kõrgeima koha külalisvõistkond Malta Grilliliit.

Fantaasiavooru võitjavõistkonna Malta Grilliliit kapten Andres Toompere ja James Muscat selgitavad: "Pakkusime fantaasiavoorus Malta rahvustoitu jänest. Nimelt Malta traditsioonilise vorstiga täidetud jänese jalgu koos jänese grillvorstiga, mis lamba sooles. Pakkusime lisaks ka vahemere salatit, Malta veini ja õlut."

Eesti Grilliliidu võistluste peakohtunik Enn Tobreluts: “Grillfest 2016 oli põnev ja meeleolukas. Ilm oli küll väga vihmane, kuid vaatamata sellele sai maha peetud väga edukas festival ja võistlused. Kõigil oli tuju hea ja grillid suitsesid kogu aeg! Hea meel on selle üle, et peavõidu said tõelised asjaarmastajad ja alati rõõmsad Märt & Sõbrad, kes ütlesid enne võistlusi, et see jääb nende viimaseks võistluseks, kuid nüüd saades üldvõidu, peavad nad ju ikka tiitlit kaitsma tulema! Seega ei saa ikka veel pensionile minna!:)) Grillida saab iga ilmaga ja igas vanuses!:)) Ja jällegi... Eesti oli, on ja jääb tõeliseks grillirahvaks!”.

Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest 2016 korraldas Eesti Grilliliit koostöös Hea Toidu Festival - Grillfest. Eesti Grilliliidu 2016. aasta võistlushooaja korralduspartnerid on Alexela Energia, Bauhof, Santa Maria, Rakvere Lihakombinaat, Tallegg, Kaupmees, Campingaz (Matkasport), Dreamer, Aura (A.Le Coq), Fest, GrillonBBQ, BBQ Entertainment (Enn Tobreluts), Eesti Grillimess - Grillima! ja EVG Print.

Eesti Grilliliidu koduleht ja 2016. aasta võistluskalender: www.grilliliit.ee

Lisainfo
Enn Tobreluts
Võistluse peakohtunik

516 5581, enn@grillfest.ee

www.grilliliit.ee


Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest 2016 partnerid

     
parnu linn

Pärnu linn - korraldaja

alexela energia

Esitleja

Bauhof

Suurtoetaja

santa maria

Maitseainepartner

rakvere

Searibivooru partner

tallegg

Kanalihavooru partner

rakvere

Üllatusvooru partner

kaupmees

Fantaasiavooru partner

Campingaz

Grillipartner

dreamer

Ametlik grillivein

alecoq

Joogipartner

fest


Auhinnapartner

grillon bbq

Söepartner

korralduspartner

Korralduspartner
Grillimess

Reklaamipartner

EVG Print

Trükipartner  

egl

Korraldaja