2015. aasta parim kalagrillija on võistkond Märt ja Sõbrad

2015 kalagrillimine

Laupäeval, 18. juulil, toimusid Hüürus, Mati Kalapeol Eesti meistrivõistlused kalagrillimises. Võistlusel osales 6 võistkonda. Üldarvestuses pälvis esikoha võistkond Märt ja Sõbrad.

Võistluse protokoll

M.V.Wool lõhevvooru, M.V.Wool haugivooru ja fantaasiavooru roogasid küpsetasid võistkonnad: Amatöörid, Mõõgapunt, M.V.Wool Vihterpalu, Noored kuked, Smoky CO2 BBQ Team ja Märt ja Sõbrad. 

Võistlustöid hindasid Eesti Grilliliidu kohtunikud: Kaja Asuküla, Alice Vipp, Margit Gruuse, Annely Sander, Siret Kuldkepp, Aarne Rosenstrauch, Ülle Klaus, Luule Vahtra, Tõnu Ennemuist, Maris Leedjärv-Nõlvak, Taavi Nõlvak ja Kutt Niinepuu.

Fantaasiavooru esitluse eripreemia pälvis võistkond Märt ja Sõbrad.

Fantaasiavooru võitja võistkonna Märt ja Sõbrad kapten Märt Jamnes: “Meie fantaasiavooru töö nimi oli "Miljonäri piknik mere ääres jõe kaldal raekoja taga". Eelroaks olid toorjuustutäidisega datlid, mis olid keeratud toorsuitsupeekonisse ning grillil küpsetatud. Põhiroaks pakkusime aromaatset grillitud Eesti forelli. Magustoiduna esitlesime grillitud vaarika-martsipani-šokolaadi tompsukesi filotaignas, mille kõrvale joogiks mullivett punaste- ja mustade sõstardega, mis andsid joogile eelkõige väga huvitava tooni. Suur rõhk oli pandud toidu esitlusele, mille eest teenisime ka eripreemia."

Eesti meistrivõistlused kalagrillimises korraldasid Eesti Grilliliit ja M.V.Wool AS. Eesti Grilliliidu 2015. aasta võistlushooaja korralduspartnerid on Reola Gaas, Bauhof, Santa Maria, Rakvere Lihakombinaat, Tallegg, Kaupmees, Campingaz (Matkasport), Aura (A.Le Coq), GrillonBBQ, BBQ Entertainment (Enn Tobreluts), Nikon, EVG Print ja Netiarve.ee.

Eesti Grilliliidu võistluskalender: www.grilliliit.ee 

Lisainfo:
Auris Rätsep
Võistluse peakohtunik
504 3000, liit@grilliliit.ee
www.grilliliit.ee

Eesti meistrivõistlused kalagrillimises 2015 partnerid

 

 

 

mvwool logo

M.V. Wool - Korraldaja

saue vald

Saue vald - Korralduspartner

Reola Gaas

Gaasipartner

Bauhof

Toetaja

santa maria

Maitseainepartner

Campingaz

Grillipartner

alecoq

Joogipartner

fest

Auhinnapartner

grillon bbq

Söepartner

Grillimess

Reklaamipartner

armasta eesti toitu
 
Koostööpartner

Grillipood

Grillipood

Nikon

Fotopartner 

EVG Print

Trükipartner  

Netiarve


Arvepartner 

 

egl

Korraldaja