Eesti Grilliliidu kohtunikud

EGL kohtunike registreerimisleht (võistlushooaeg 2022)

EGL kohtuniku käsiraamat

Eesti Grilliliidu sündmuste kalender: www.grillikalender.ee

Eesti Grilliliit (EGL) korraldab igal aastal mitmeid toiduvalmistamise suurvõistluseid grillimises. Hästikorraldatud ja mainekate võistluste läbiviimiseks on vaja ka koolitatud kohtunikke. Eesti Grilliliidu korraldatavatel võistlustel hindavad võistlustöid ainult liidu kohtunikud.

Eesti Grilliliidu võistluste kohtunikuks võib saada iga toiduhuviline, eriti on grillikohtunike perekonda oodatud kokapaberitega grillihuvilised!

Et saada kohtunikuks, tuleb alustuseks astuda Eesti Grilliliidu liikmeks ja tasuda liikmemaks. Liikmeksastumise infot saab lugeda siit. Kohtunike koolitusel osalemine on tasuta.

Eesti Grilliliidu liige saab kohtunikuks, läbides igal kevadel, enne võistlushooaja algust, toimuva kohtunike koolituse.

Jooksval aastal saavad EGL võistlustel kohtunikuna osaleda need kohtunikud, kes on läbinud samal aastal toimunud kohtunike koolituse. See säte tuleneb sellest, et igal aastal on võistluste reeglites ja korralduses uusi nüansse, mida on asjatundlikul kohtunikul vaja hästi teada ja millest räägitakse koolitusel.

Iga kohtunik saab aastakoolituselt personaalse kirjaliku tunnistuse ja kohtuniku kaelakaardi. 

Nendel EGL liikmetel, kes ei osale kevadisel koolitusel, on võimalus liituda aktiivse kohtunikuna taas järgmisel aastal läbides kevadise võistlushooaja koolituse.

Liitu meiega ja saa kohtunikuks!


veskisillal.png